Vsett Eagle elektromos kerékpármotor 48V 750W
Az elektronikai cikkeket csak hivatalos szervizközpontokból és üzletekből vásárolják
Ár: 131,889 Ft
GO ár: 104,327 Ft
Megtakarítás: 27,562 Ft
az elektromos mobilitásért

Leírás
48 V 750 W-os motor Vsett Eagle elektromos kerékpárhoz
Ez a 48 V 750 W motor a VSETT EAGLE elektromos kerékpárhoz a maximális teljesítményre, megbízhatóságra és egyenletes gyorsulásra készült. Eredetihátsó villanymotor az EAGLE modellhez, stabil hajtást biztosít intenzív lovaglás és mászás közben is. Kefe nélküli kialakítása hosszú élettartamot, minimális karbantartást és csendes működést garantál. Ha tartalékmotort keres egy e-bike-hoz, ez a tökéletes megoldás – csak a VSETT EAGLEvel kompatibilis, és könnyen felszerelhető. Egyesíti a nagy hatékonyságot és a terhelésállóságot, így városi és terepen is használható.
Gondoskodjon sima és erőteljes utazásról – rendelje meg kerékpárját még ma!
Továbbá megkapja:
- Hivatalos szerviz;
- Szállítás akár 1 munkanapon belül.
A GO e-motion a legszélesebb választékot kínálja elektromos rollerekhez való pótalkatrészekből és kiegészítőkből. Nálunk nagy gumiválasztékot talál Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia rollerekhez. Vegye igénybe ingyenes önkiszolgáló szervizünket vagy fizetős javítási szolgáltatásainkat.
Specifikációk
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 20 × 10 cm |
| Márka | VSETT |
| Hatalom | 750 W |
| Feszültség | 48V |
| Материал на корпуса | Алуминиева сплав |
| Vízállóság | IPX5 (csepp- és esőálló) |
| Тип мотор | Безчетков |
| Тип свързване | Мултищифтов конектор с фабричен стандарт |
| Súly | 4-5 kg |
| Kompatibilitás | Csak VSETT Eagle modellel |
Vélemények (0)
„Vsett Eagle elektromos kerékpármotor 48V 750W” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
Megerősítő csavar a reteszelő mechanizmushoz Xiaomi M365, PRO
GO ár: 1,178 Ft
Megtakarítás: 416 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 1,143 Ft
Megtakarítás: 235 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 1,143 Ft
Megtakarítás: 235 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 11,793 Ft
Megtakarítás: 3,168 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 4,312 Ft
Megtakarítás: 1,001 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 1,852 Ft
Megtakarítás: 512 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 1,120 Ft
Megtakarítás: 474 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
Összecsukható horog csavarral Xiaomi M365, PRO, PRO2, 1S készülékekhez
GO ár:2,360 Ft
Megtakarítás: 693 Ft











Értékelések
Még nincsenek értékelések.