Tömör gumi 8,5×2 50-134 Vsett, Zero, Inokim
Ár: 9,644 Ft
GO ár: 7,677 Ft
Megtakarítás: 1,967 Ft
Átvétel az 1. számú üzletben
az elektromos mobilitásért
az elektromos mobilitásért
Ár: 9,644 Ft
GO ár: 7,677 Ft
Megtakarítás: 1,967 Ft
Tömör gumiabroncs 8,5×2 50-134 elektromos robogóhoz Vsett, Zero, Inokim
A megfelelő gumiabroncs kiválasztása kiemelten fontos a biztonságos közlekedéshez, valamint a roller jó állapotának megőrzéséhez. A GO e-motion a legnagyobb raktárkészlettel rendelkezik külső, tömör és pneumatikus – belsővel, tubeless és méhsejt típusú – gumikból Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway modellekhez. Nálunk igénybe veheti az ingyenes önkiszolgáló szervizt, illetve szakképzett munkatárs általi gumijavítást és -cserét.
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 20 × 10 cm |
| Gumiabroncs típusa | Tömör gumi |
| Anyag | Gumi |
| Hüvelyk | 8 hüvelyk |
| Külső átmérő | 215 mm |
| Belső átmérő | 132 mm |
| Gumiabroncs szélessége | 50 mm |
| Súly | 0,45 kg. |
| Kompatibilitás | Nulla 8, 9, Vsett 8, 9, 9+, Inokim Fény |
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
Tömlő nélküli gumiabroncs 10×3 Off Road TUOVT Zero, KuGoo, Kaabo robogókhoz
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
Tömör gumiabroncs 200×60 hüvelyk 8×2,4″ Zero 8, Vsett 8, Speedway robogókhoz
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
Fluoreszkáló gumiabroncs 8,5×2 hüvelykes Xiaomi robogóhoz – kék
Gumik elektromos rollerekhez és kerékpárokhoz
A munkamenet befejeződik, és visszatér a kezdőlapra.