Hátsó sárvédő VSETT EAGLE elektromos kerékpárhoz
Ár: 2,560 Ft
GO ár: 2,106 Ft
Megtakarítás: 454 Ft
az elektromos mobilitásért

Leírás
VSETT EAGLE elektromos kerékpár hátsó sárvédő
Gondoskodjon tiszta és kényelmes utazásról ezzel az eredeti VSETT EAGLE elektromos kerékpár hátsó sárvédővel. A kifejezetten azEAGLEmodellhez tervezett sárvédő tökéletesen illeszkedik, és hatékonyan véd a sár, a por és a víz ellen. Erős, strapabíró műanyagból készült, így minden körülmények között tökéletes a mindennapi motorozáshoz.
Könnyen telepíthető, kopásálló és csak a VSETT-tel kompatibilis. Ez egy olyan keréksárvédő, amelyre hosszú távon számíthat.
Továbbá megkapja:
- Hivatalos szerviz;
- Szállítás akár 1 munkanapon belül.
A GO e-motion a legszélesebb választékot kínálja elektromos rollerekhez való pótalkatrészekből és kiegészítőkből. Nálunk nagy gumiválasztékot talál Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia rollerekhez. Vegye igénybe ingyenes önkiszolgáló szervizünket vagy fizetős javítási szolgáltatásainkat.
Specifikációk
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 20 × 10 cm |
| Márka | VSETT |
| Anyag | Ütésálló ABS műanyag |
| Szín | Fekete |
| Предназначение | Защита от кал, вода и мръсотия |
| Súly | 180–220 g |
| Kompatibilitás | VSETT Eagle |
Vélemények (0)
„Hátsó sárvédő VSETT EAGLE elektromos kerékpárhoz” értékelése elsőként Válasz megszakítása
Kapcsolódó termékek
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 3,530 Ft
Megtakarítás: 930 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 4,116 Ft
Megtakarítás: 1,197 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 5,887 Ft
Megtakarítás: 1,986 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 5,887 Ft
Megtakarítás: 1,986 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 3,523 Ft
Megtakarítás: 928 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 3,249 Ft
Megtakarítás: 886 Ft
Pótalkatrészek Elektromos Rollerek
GO ár: 4,805 Ft
Megtakarítás: 1,101 Ft









Értékelések
Még nincsenek értékelések.